Skip to Content

PŘEDSTAVUJEME 3. ROČNÍK #STMNTSUMMIT! BYLA TO EXIBICE BARBERINGU, UMĚNÍ A VZDĚLÁVÁNÍ S OPRAVDOVÝMI MISTRY VE SVÉM OBORU, SPOLEČNĚ SE ZNAČKOU STMNT KTERÁ JDE VŽDY NAD RÁMEC PRODUKTU. TENTO ELEKTRIZUJÍCÍ, POHLCUJÍCÍ A INSPIRATIVNÍ EVENT SE KONAL ČERVNU 2023 V NĚMECKÉM HAMBURKU.

CELÝM EVENTEM PROVÁDĚL KEVIN LUCHMUN - IKONA OBORU BARBERINGU, OCEŇOVANÝ LONDÝNSKÝ HOLIČ, PÁNSKÝ STYLISTA A FOTOGRAF. KEVIN PROVEDL PUBLIKUM CELOU ŘADOU VZDĚLÁVACÍCH A INSPIRATIVNÍCH ZÁŽITKŮ, VČETNĚ:

  • VYUŽITÍ TIKTOKU V BARBERINGU S HOSTEM DENIZEM ANICEM
  • PANELOVÁ DISKUSE O ŽENÁCH V OBORU S RENOMOVANÝMI BARBERKAMI CAT A KLAUDIÍ
  • SPECIÁLNÍ VLASOVÁ PREZENTACE OD KADEŘNÍKA KEVINA BOONA S JEHO SHOW "POD VODOU"
  • PŘEDSTAVENÍ NEJNOVĚJŠÍCH PRODUKTŮ STMNT OD KAŽDÉHO Z NAŠICH STMNT TVŮRCŮ, JULIA ARRIOLY AKA JULIA CVESARA, SOFIE POK AKA STAYGOLD A MIGUELA GUTIERREZE AKA NOMAD BARBERA
  • INTERPRETACE NEJNOVĚJŠÍCH LOOKŮ STMNT, VYTVÁŘENÉ ŽIVĚ NA PÓDIU

CO PRO VÁS ZNAMENÁ BARBERING?

NA TO SE ZAMĚŘIL #STMNTSUMMIT 2023, KDE SI CELÁ KOMUNITA VZÁJEMNĚ SDÍLELA KLÍČOVÁ SLOVA A PŘÍBĚHY O TOM, CO PRO NĚ BARBERING ZNAMENÁ. VŠE ZACHYTIL URBAN UMĚLEC VIDAM PROSTŘEDNICTVÍM GRAFICKÉHO DÍLA, KTERÝ VYTVÁŘEL BĚHEM KONÁNÍ AKCE. TENTO VZRUŠUJÍCÍ KONCEPT PŘEDSTAVUJE DALŠÍ UMĚLECKOU EDICI STMNT ARTIST EDITION, KTERÁ PŘINÁŠÍ ZCELA UNIKÁTNÍ, SPOLEČNĚ VYTVOŘENÝ DESIGN.

SOUSTŘEDENÍ. STŘIH. SPOLUPRÁCE. PROPOJENÍ

NA #STMNTSUMMIT BYLY PŘEDSTAVENY SVĚTOVÉ HOLIČSKÉ A MÓDNÍ TRENDY SPOLU S VÝKONEM, KTERÝ STOJÍ ZA STMNT GROOMING GOODS. KAŽDÝ Z NAŠICH GLOBÁLNÍCH TVŮRCŮ STMNT PŘEDSTAVIL IKONICKÝ LOOK A ZÁROVEŇ DISKUTOVAL O POUŽITÍ NEJNOVĚJŠÍCH PRODUKTŮ STMNT PRO PÉČI A STYLING. PRO JULIA CVESARA JE TO O ZOHLEDNĚNÍ CELKOVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU KLIENTA A JEHO VLASOVÝCH ZÁVAZKŮ. PRO STAYGOLD JE TO O SCHOPNOSTI MIXOVAT PRODUKTY NA MÍRU KAŽDÉ OSOBNOSTI, PODLE JEJICH VZHLEDU. PRO NOMAD BARBERA JE TO O ZAJIŠTĚNÍ AUTENTICITY PRO DANOU OSOBU.

"STMNT JE LIFESTYLOVÁ ZNAČKA, KTERÁ SE UTVÁŘÍ A FORMUJE V RÁMCI KOMUNITY. VŽDY VYUŽÍVÁME TÉTO KAŽDOROČNÍ PŘÍLEŽITOSTI K PREZENTACI NEJNOVĚJŠÍCH TRENDŮ."

- BERNHARD KOELBL, GLOBÁLNÍ VEDOUCÍ VZDĚLÁVÁVNÍ

TYTO POUTAVÉ UKÁZKY A PREZENTACE JEŠTĚ VÍCE PODPOŘILY PŘÍNOS KOMUNITY A PODNÍTILY FUNGOVÁNÍ ZNAČKY STMNT GROOMING GOODS A ZDŮRAZNILY, ŽE STMNT JE ZNAČKA, KTERÁ VŽDY PŘESAHUJE RÁMEC PRODUKTU. INSPIRUJE KREATIVITOU, DOMINOVÝ EFEKT TRENDU MODERNÍHO BARBERINGU JE NADÁLE PŘÍTOMNÝ PO CELÉM SVĚTĚ.

DOBRÉ ČASY. TÝMOVÁ PRÁCE. EPICKÉ DOVEDNOSTI

ZÁKLADEM JE VZDĚLÁVÁNÍ A SPOLUPRÁCE. PO VSTŘEBÁNÍ VEŠKERÉ INSPIRACE A KREATIVITY BYL DRUHÝ DEN #STMNTSUMMIT VE ZNAMENÍ SPOLUPRÁCE CELÉ KOMUNITY, KTERÁ SE ZÚČASTNILA ŽIVÉHO WORKSHOPU ZAMĚŘENÉHO NA NEJNOVĚJŠÍ TECHNIKY BARBERINGU A SAMOZŘEJMĚ NA TVORBU OBSAHU.

LOKÁLNÍ AMBASADOŘI STMNT Z JEDNOTLIVÝCH STÁTŮ PRACOVALI VE DVOU TÝMECH, ABY VYTVOŘILI IKONICKÝ CELKOVÝ LOOK SVÉHO MODELU S VYUŽITÍM KOMPLETNÍHO PORTFOLIA VÝROBKŮ STMNT GROOMING GOODS, KTERÉ NYNÍ ZAHRNUJE STMNT GEL, TVARUJÍCÍ SPREJ A KRÉM NA VLNY.

JAKMILE BYLY FINÁLNÍ LOOKY AMBASADORŮ VYTVOŘENY, VŠE BYLO ZACHYCENO BĚHEM ŠPIČKOVÉHO EDITORIALU A FOCENÍ NA TIKTOKU, KDE MODELOVÉ SKUTEČNĚ OŽILY - VYJÁDŘILY SVOU JEDINEČNOU OSOBNOST S NÁDECHEM ZNAČKY STMNT. VZHLEDEM K TOMU, ŽE SE JEDNÁ O GLOBÁLNÍ ZNAČKU S AMBASADORY A MODELY Z CELÉHO SVĚTA, BYLY VÝSLEDNÉ LOOKY SKUTEČNĚ ROZMANITÉ - DOKONALE VYZDVIHOVALY VYSOCE ÚČINNÉ RECEPTURY VÝROBKŮ STMNT PRO RŮZNÉ TEXTURY VLASŮ.

PODÍVEJTE SE DO FALERIE NA FOTKY Z EVENTU A NECHTE SE INSPIROVAT #MAKEYOURSTMNT!

#STMNTSUMMIT LIVE SESSION, ZÁBĚRY Z CELÉ AKCE A ZE ZÁKULISÍ JSOU NYNÍ K DISPOZICI:

NECHTE SE INSPIROVAT NOVÝMI TRENDY Z OBLASTI BARBERINGU I NA DÁLKU. ŘADA INSPIRATIVNÍCH MOMENTŮ BYLA ZACHYCENA A ŽIVĚ SDÍLENA PROSTŘEDNICTVÍM INSTAGRAMU, ABY ŠIRŠÍ KOMUNITA ZÍSKALA PŘEDSTAVU O LETOŠNÍ UDÁLOSTI #STMNTSUMMIT. SPOJTE SE S KOMUNITOU A ZNOVU SE PODÍVEJTE NA LIVE SESSIONS PROSTŘEDNICTVÍM @STMNTGROOMING - PODÍVEJTE SE TAKÉ NA NEJNOVĚJŠÍ STORY HIGHLIGHTS ULOŽENÉ V HORNÍ ČÁSTI INSTAGRAMU!

Julius CvesarStay GoldNomad BarberKevin LuchmunKevin BoonKlaudia CiesielskaKatharina Bullach AKA Cat

#MAKEYOURSTMNT
KONTAKT