Skip to Content

STANDARDY PÁNSKÉ PÉČE O VLASY SE PRÁVĚ TEĎ MĚNÍ

STMNT je jedinečná značka, která je založena na znalostech a umění předních holičů. Je to značka, ve které jde víc než jen o produkty, je to značka, která má smysl. Jsme tým respektující lidi, kteří mají odvážný a skutečný názor. Lidi, kteří si stojí za tím, čemu věří. Toto je komunita, která oslavuje řemeslné dovednosti a snaží se neustále zlepšovat.

VYJADŘUJEME NÁZOR

Jsme průkopníci moderního holičství. Naším posláním je dělat víc, než jen přispívat; chceme přepisovat pravidla pánské úpravy vlasů. Respektujeme lidi, kteří mají originální a skutečné názory, se kterými se chtějí podělit. Vytváříme komunitu aktivních lidí, kteří ovlivňují náš průmysl. Lidí, kteří se hlásí k tomu, v co věří. V rámci skutečné spolupráce jsme vytvořili značku, ve které jde o víc, než jen o produkty. Značku, která má smysl.

Jako kreativci a inovátoři jsme se propojili dohromady a vytvořili jsme zcela nové produkty. Vložili jsme do nich všechno. Naši inspiraci. Naše znalosti. Naši vášeň. Posunuli jsme hranice a vyvinuli výjimečné receptury. Testovali jsme je, dokud nepředčili naše očekávání. Výsledek: tři různé stylingové kolekce doplněné o 5 pečujících produktů.

Do každého aspektu značky jsme otiskli naší osobnost. Vytvořili jsme značku, která vyniká. Značku, pod kterou jsme podepsáni.

A to je naše prohlášení.

You need to accept cookies to play this video

NOVÝ JAZYK

STMNT vám přináší zakládající tým: Julius Arriola známý jako JULIUS CVESAR (@JULIUSCAESAR), Sofie Pok známá jako STAYGOLD (@STAYGOLD31) a Miguel Gutierrez známý jako NOMAD BARBER (@NOMADBARBER).

Tento tým inovátorů, z obchodního hlediska holičů, z přirozené podstaty kreativců, zná naši branži zevnitř i zvenku. A to jim umožňuje všímat si věcí. Věcí, které se dají dělat lépe. Věcí, které se dají dělat jinak. Jaký má smysl dělat vše každý den stejně, když můžete zvolit něco úplně jiného?

Spojili své síly, aby vytvořili něco nového, něco lepšího. STMNT je jedinečná značka, která má smysl. Moderní značka pro holiče, která mění pohled na věc a umožňuje vyjádřit názor.

NEZBYTNÁ ZNAČKA PÁNSKÉ ÚPRAVY VLASŮ PRO HOLIČE A SALONY

Holičství, pánská péče o vlasy, kadeřnictví…ať už to nazýváte jakkoli, tato branže je nabitá kreativitou a rozhodně stojí za naši pozornost. Současná pánská úprava není zdaleka jenom o "údržbě" nebo o třech různých pomádách. Střihání vlasů je zábava. Upravit vlasy je jedna věc. Druhá věc je cítit se ve svém stylu dobře. Je to o tom, jak žít svůj život a mít možnost být tím, kým chcete být, každý den.

Během několika posledních let se holičství a kadeřnictví spojili, vzájemně se propojili, jejich servis se prolíná. Základní hodnoty holičství zůstávají stále stejné. Tradice, dovednosti. Ale moderní pánská péče o vlasy má úplně jinou podobu, klasické vzory "mužnosti" se proměnily. Kdo říká, že výrazně vystříhané vlasy, patky a zúžené střihy jsou vhodné jenom pro přehlídková mola? Holičství o sobě dává nepochybně hlasitě vědět.

Moderní holičství je sofistikované, vychází ze životního stylu a nerozlišuje pohlaví. Nabízí kompletní balíček přizpůsobený individuálnímu stylu. Celý zážitek začíná při návštěvě salonu a přetrvává i při denní péči.

Zákazníci dbající na svou image si vybírají značky odrážející jejich osobnost a vybírají si profesionály, kterým věří. Používají vysoce výkonné produkty, které zapadají do jejich životního stylu. Produkty, které vypadají dobře. Hezky voní. Jsou vytvořené tak, aby vyjadřovaly jasný názor.

  • PROZKOUMEJTE PRODUKTY
  • SEZNAMTE SE S TVŮRCI
#MAKEYOURSTMNT
KONTAKT