Skip to ContentVÍTEJTE NA VELMI OČEKÁVANÉM 2. ROČNÍKU #STMNTSUMMIT. TATO JEDINEČNÁ AKCE SE USKUTEČNILA V ČERVNU 2022  V BERLÍNĚ A UMOŽNILA DLOUHO OČEKÁVANÝ OSOBNÍ KONTAKT A PROFESIONÁLNÍ VÝMĚNU ZKUŠENOSTÍ A ZNALOSTÍ V RÁMCI BARBER A KADEŘNICKÉHO OBORU. TENTO ZÁŽITEK PLNÝ VZDĚLÁVÁNÍ, INSPIRACE A KREATIVITY V RÁMCI LOOK & LEARN PREZENTACÍ.

#STMNTSUMMIT SE UMÍSIL V POVĚDOMÍ JAKO KAŽDOROČNĚ POŘÁDANÁ AKCE V RÁMCI KADEŘNICKÉ KOMUNITY A JSEM PYŠNÝ NA NÁŠ TÝM, KTERÝ NEÚNAVNĚ PRACUJE NA VYTVÁŘENÍ TAKOVÝCH SKVĚLÝCH UDÁLOSTI, KTERÉ NAPLŇUJÍ ROSTOUCÍ POTŘEBY NAŠÍ KOMUNITY"

BERNHARD KOELBL, GLOBAL HEAD OF EDUCATION

GLOBÁLNÍ OSLAVA MODERNÍHO BARBERINGU:

#STMNTSUMMIT, PODPOŘENÝ NAŠIMI TVŮRCI STMNT,DALŠÍMI ODBORNÍKY Z OBORU A SPEAKERY Z VELMI INSPIRATIVNÍHO BERLÍNSKÉHO UMĚLECKÉHO KOLEKTIVU, PŘEDSTAVIL V CELÉM ROZSAHU ZNAČKU STMNT, A TO, CO PŘINÁŠÍ BARBERŮM, KADEŘNÍKŮM A JEJICH KLIENTŮM. OD INSPIRACE A INOVACE PO VZDĚLÁVÁNÍ A ODBORNÉ OBCHODNÍ ZNALOSTI, NEJNOVĚJŠÍ MÓDNÍ TRENDY A TIPY A TRIKY ZE ZÁKULISÍ ODVĚTVÍ.VŠECHNY TYTO INFORMACE BYLY PŘEDÁNY NAŠÍ KOMUNITĚ, ABY POSKYTLY ZÁKLADNÍ POROZUMĚNÍ DNEŠNÍHO SVĚTA BARBERINGU.

POKRAČUJEME DÁL!

PO ZHLÉDNUTÍ NEJNOVĚJŠÍCH TECHNIK BYLI ÚČASTNÍCI POZVÁNI DO MIGUELOVA BARBERSHOPU – NOMAD BARBER – V KREUZBERGU, MĚSTSKÉ ČÁSTI V SRDCI BERLÍNA. TENTO PROSTOR BYL PERFEKTNÍM PROSTŘEDÍM PRO SPOLEČNOU PRÁCI A PROPOJENÍ CELÉ KOMUNITY S NAŠÍM TALENTOVANÝM TRIEM TVŮRŮ STMNT A HOSTUJÍCÍMI SPEAKERY.

#STMNTSUMMIT NABÍZÍ PERFEKTNÍ KOMBINACI POHLCUJÍCÍCH ŽIVÝCH PŘENOSŮ, TIPŮ A PŘÍBĚHŮ ZE ZÁKULISÍ

TO ZNAMENÁ, ŽE I KDYŽ JSTE SE AKCE NEZÚČASTNILI, VŠECHNO UMĚNÍ A ZNALOSTI JSOU PŘIPRAVENÉ A ČEKAJÍ NA VÁS, AŽ SI JE UŽIJETE DÍKY MOŽNOSTI ONLINE VZDĚLÁVÁNÍ. RŮZNÉ INSPIRATIVNÍ MOMENTY BYLY TAKÉ ZACHYCENY A SDÍLENY ŽIVĚ NA INSTAGRAMU. DÍKY TOMU MĚLA ŠIRŠÍ VEŘEJNOST MOŽNOST ZHLÉDNOUT VŠE, CO MŮŽE #STMNTSUMMIT NABÍDNOUT; SPOJTE SE S KOMUNITOU A PODÍVEJTE SE ZNOVU NA ŽIVÉ PŘENOSY PROSTŘEDNICTVÍM ÚČTU @STMNTGROOMING – STAČÍ, KDYŽ SI PROJDETE "HIGHLIGHTS" PŘÍBĚHY ULOŽENÉ VE VRCHNÍ ČÁSTI NAŠEHO INSTAGRAMU!

You need to accept cookies to play this video

PODÍVEJTE SE NA #STMNTSUMMIT REELS!

STMNT JDE ZA HRANICE PRODUKTU. JE TO ŽIVOTNÍ STYL.

VEZMEME VÁS DO ZÁKULISÍ A PŘINESEME VÁM NĚJAKÉ DOJMY ZE ZÁKULISÍ #STMNTSUMMIT

You need to accept cookies to play this video

NAUČTE SE, JAK OPRAVDU POZVEDNOUT VAŠI HRU NA DALŠÍ ÚROVEŇ DÍKY VEŠKERÝM INFORMACÍM ZE SUMMITU PŘIPRAVENÝCH PŘÍMO PRO VÁS A SHRNUTÝCH DO LOOK & LEARN WEBINÁŘE, ABYSTE MOHLI ZACHYTIT KAŽDÝ DETAIL. PŘIPOJTE SE KE STMNT KOMUNITĚ NA INSTAGRAMU @STMNTGROOMING

JSTE PŘIPRAVENI PŘEDSTAVIT INOVATIVNÍ STŘIHY A STYLY VE SVÉM SALONU? INSPIRUJTE SE TŘEMI UNIKÁTNÍMI VZHLEDY, KAŽDÝ Z NICH VYTVOŘENÝ NAŠIMI GLOBÁLNÍMI TVŮRCI STMNT, ZAMĚŘUJÍCÍ SE NA NEJNOVĚJŠÍ TRENDY.

JULIUS‘ LOOK:

#NEONOSTALGIA

PŘED
VÝBĚR PRODUKTŮ:
KONEČNÝ POHLED

SOFIE'S LOOK:

#HEARTTHROB

PŘED
VÝBĚR PRODUKTŮ:
KONEČNÝ POHLED

MIGUEL'S LOOK:

#URBANEDGE

PŘED
VÝBĚR PRODUKTŮ:
KONEČNÝ POHLED
#MAKEYOURSTMNT
KONTAKT