Skip to Content

ARTIST EDITION 2023: STMNTxVIDAM SPECIÁLNÍ EDICE PRO STMNT KOMUNITU

STMNT JE ZNAČKA, KTERÁ PŘESAHUJE NAD RÁMEC PRODUKTU. ZNAČKA, KTERÁ MÁ SMYSL. JSME KOMUNITA, KTERÁ SI STOJÍ ZA TÍM, ČEMU VĚŘÍ. PRÁVĚ PROTO VÁM PŘINÁŠÍME NNOVOU ARTIST EDICI PRO ROK 2023, V NÍŽ JSME SPOJILI SÍLY S VIDAMEM A KOMUNITOU STMNT.

UMĚLECKÉ DÍLO: SKUTEČNÁ SPOLUPRÁCE!

Co pro vás znamená barbering? Na tuto otázku odpověděli členové STMNT komunity a podělili se o své myšlenky a nápady na toto téma. VIDAM pak tyto myšlenky převedl do výtvarné podoby. Návrh, který kreativně odráží to, co pro každého účastníka znamená barbering a v rámci konečného díla ukazuje nápaditou interpretaci umělce.

O VIDAMOVI Z BERLÍNA

VIDAM (@vidamstudio)  je maďarský ilustrátor a umělec žijící v Berlíně, člen mezinárodního streetartového kolektivu THE WEIRD.

VIDAM si vytvořil vlastní poutavý estetický jazyk, který hravě označuje jako "kubistický popový surrealismus", kde předmětem jeho tvorby jsou především ilustrované zážitky z vlastního života.

"BARBERING PRO MĚ ZNAMENÁ PROPOJENÍ S UMĚNÍM. BYL TO PRO MĚ ZPŮSOB, JAK ZJISTIT, KÝM CHCI BÝT, A UMOŽNIL MI NAJÍT SVŮJ HLAS, KDYŽ JSEM HO JEŠTĚ NEMĚLA."

– Sofie (@staygold31)

"BARBERING ZNAMENÁ VYJÁDŘENÍ. JE TO VYJÁDŘENÍ MÉHO UMĚNÍ A MÉ OSOBNOSTI."

– Attila (@attila.can)

"BARBERING ZNAMENÁ SDÍLENÍ, NEJEN ZNALOSTÍ, ALE I VZESTUPŮ A PÁDŮ. MŮŽEME BÝT KOMUNITOU, KTERÁ SE NAVZÁJEM PODPORUJE A ZLEPŠUJE MA DALŠÍ ÚROVNEŇ."

– Bendotti (@bendottibarbershop)

#MAKEYOURSTMNT
KONTAKT