GLOBÁLNÍ OSLAVA MODERNÍ PÁNSKÉ PÉČE!

MEZINÁRODNÍ UDÁLOST #STMNTSUMMIT SE KONALA ŽIVĚ SOUČASNĚ ZE DVOU GLOBÁLNÍCH MĚST – HAMBURKU A LA – ŠLO O PRVNÍ OBDOBNOU UDÁLOST OD STMNT GROOMING GOODS. PROBÍHALA V REÁLNÉM ČASE A SPOJILA VŠECHNY STMNT TVŮRCE A ŠIRŠÍ KOMUNITU STMNT PROSTŘEDNICTVÍM KOMBINACE ÚŽASNÉHO ŽIVÉHO VYSÍLÁNÍ A ZAJÍMAVÉHO OBSAHU LOOK & LEARN.

POHÁNĚNÉ ZNALOSTMI A UMĚNÍM OD PRŮKOPNÍKŮ MODERNÍHO HOLIČSTVÍ, PODPOROVANÉ PŘEDNÍMI OSOBNOSTMI V OBLASTI VZDELÁVÁNÍ – BERNHARDEM KOELBLEM, GLOBÁLNÍM VEDOUCÍM PRO VZDĚLÁVÁNÍ A MISSY CROQUART, ŘEDITELKOU VZDĚLÁVÁNÍ V USA – JE STMNT VZDĚLÁVÁNÍ PRŮKOPNÍKEM V PROFESIONÁLNÍM ŠKOLENÍ PRO HOLIČE A KADEŘNÍKY Z CELÉHO SVĚTA.

Během této akce se globální tvůrci STMNT – Julius Cvesar, Staygold a Nomad Barber – sešli, aby vám odhalili nové způsoby, jak učinit vaše prohlášení.

Toto talentované trio předvádělo na pódiuskutečné umění prostřednictvím prezentací Look & Learn a sdílelo své znalosti a zasvěcené tipy a triky. Předvedli nejnovější techniky střihání a tipy na použití produktů hodící se k jednotlivým modelům a vzhledům – vše zdokumentováno a nahráno pro vaše pohodlné sledování.

STMNT JDE ZA HRANICE PRODUKTU. JE TO ŽIVOTNÍ STYL.

Kromě vzdělávacího programu si užijte motivující obsah ze zákulisí a exkluzivní pohled do předpovědi trendů STMNT na rok 2022 – a pokud vám to nebude stačit – jděte nad rámec produktu s relevantními přednáškami o životním stylu od inspirativních hostujících řečníků a získejte holistický vzdělávací zážitek.

Tím, že se plně ponoříte do všeho, co #STMNTSUMMIT nabízí, získáte jedinečné poznatky z oboru a hluboké porozumění STMNT Grooming Goods produktů – a co je nejdůležitější – získáte dovednosti a sebedůvěru ve vašem každodenním životě a práci. #MAKEYOURSTMNT

You need to accept cookies to play this video

Jste připraveni připojit se k této globální komunitě a naučit se, jak vážně vylepšit svou hru? Nahraný webinář STMNT Look & Learn je nyní k dispozici, abyste se mohli hluboce ponořit do tvorby jednotlivého vzhledu - od A2Z!

Spojte se s komunitou a znovu si prohlédněte obsah živé relace přes @STMNTGROOMING na Instagramu – stačí se podívat do výběrů příběhů, které jsou uložené v horní části stránky!

INSPIRUJTE SE TŘEMI RŮZNÝMI VZHLEDY, VYTVOŘENÝMI NAŠIMI GLOBÁLNÍMI TVŮRCI STMNT. KAŽDÝ Z NICH VTISKL SVŮJ JEDINEČNÝ VKUS A STYL DO POUŽITÝCH PRODUKTŮ, TEXTURY A ASPEKTŮ ŽIVOTNÍHO STYLU NAVRŽENÝCH TAK, ABY MOTIVOVALI.

MIGUEL‘S LOOK:

#TEXTUREDFRINGE

PŘED
VÝBĚR PRODUKTU:
FINÁLNÍ LOOK

JULIUS‘ LOOK:

#THESHULLET

PŘED
VÝBĚR PRODUKTU:
FINÁLNÍ LOOK

SOFIE‘S LOOK:

#SHADOWBRUSHBACK

PŘED
VÝBĚR PRODUKTU:
FINÁLNÍ LOOK
#MAKEYOURSTMNT
KONTAKT